tez hazırlama hakkımızda

Hakkımızda

Üniversite tez hazırlama merkezi olarak uzun yıllardır tez danışmanlık desteği vermekteyiz. Lisans, master, yüksek lisans, MBA eğitimi alan öğrenciler bizden akademik destek almaktadır. Üniversite öğrencilerinin bizi tercih etme nedenleri üzerinde durmak istiyorum.,

Hakkımızda

Öğrencilerin bizi seçme nedenleri

Güvenilir olmak

Güvenilir tez yazan yer olmak önemlidir. Öğrencilere güven vermek ve öğrencilere güven duymak bizim için önem taşımaktadır. Akademik destek almak isteyen öğrenciler tüm bilgilerinin gizli kalmasını ister. Biz de yaptığımız işin bilincindeyiz. Bu yüzden kesinlikle 3. kişilere bilgi verilmez. Akademik danışmanlık desteği biter, tüm bilgileri silmekteyiz.

Referans sahibi olmak

Tez yazdırmak istiyorum diyen öğrencilerin bizi seçme nedenlerinden bir diğeri referans sahibi olmamızdır. Birçok öğrenci bize internet üzerinden gelmez. Arkadaş çevresinden bilgilerimizi alıp gelir. Bu yüzden bizim nasıl çalıştığımızı da bilir. Referans ile gelen öğrenciler bizim için çok değerlidir.

Kaliteli çalışma hazırlama

Lisans, yüksek lisans, master öğrencileri için hazırladığımız akademik çalışmalar yüksek kalitelidir. Çok düşük benzerlik oranı ile öğrencilerin istediklerinin ötesinde çalışma sunuyoruz.

Uygun ücretli bitirme tezi

Tez yazdırma fiyatları şehir, dil, seviye ve konuya göre değişebilir. En uygun tez ücretlerini öğrencilere iletmekteyiz. Bu yüzden üniversite öğrencilerinin aradığı danışmanlık burasıdır.

Çalışma sistemi

Burada nasıl çalıştığımızı anlatmak istiyorum.

  1. Bize mail, whatsapp üzerinden ulaşıp tam olarak nasıl bir çalışma yaptırmak istediğinizi iletmeniz gerekir.
  2. Hocalarımıza iletip en uygun fiyatı size veriyoruz.
  3. Kabul ederseniz kapora alarak çalışmaya başlıyoruz.
  4. Yaptığımız kısımları incelemeniz için belirli aralıklarda yolluyoruz.
  5. Teslim tarihinden 1-2 gün önce çalışmayı size yolluyoruz.