+905325266588
bilgi@odevtezproje.com

Tez formatlama: Tez yazım kılavuzuna göre düzenleme yapılır

tez formatlama

Tez formatlama nedir, nasıl yapılır, ücretleri kaç lira tüm bu merak edilen konuları bu yazıda bulabilirsiniz. Tez yazımında önemli aşamalardan biri de yazılan tezi standart hale getirmek için tez yazım kurallarına göre düzenleme işlemidir. Lisans, yüksek lisans, bitirme tezi yanında proje yazan öğrencilerin de proje düzenleme yapmaları gerekir.

Tez formatlama nedir

Üniversite tez yazım kılavuzundaki adımların teze uygulanmasına denir. Her üniversite bazen fakülte ve enstitüler farklı yazım kılavuzu yayınlayabilir. Standart kılavuz olmadığı için öğrencilerin mutlaka hangi kılavuza göre düzenleme yapmaları gerektiğini bilmeleri önem taşımaktadır.

Tez düzenleme nasıl yapılır

İlk önce doğru yazım kılavuzunu bilgisayarınıza indirin. Word programında tezinizi açın. Adım adım formatlamayı yaparak ilerleyin. Sayfaların numaralandırması, kenar boşlukları, içindekiler sayfası gibi tüm maddeleri tezinizde uygulayarak sonlandırabilirsiniz.

Tez formatlama programı

Tez düzenleme programı olarak word kullanılmaktadır. Bunun için iyi derecede word microsoft programını kullanmanız gerekir. Eğer kullanamıyorsanız, bizden destek alabilirsiniz. Uygun ücretlerde düzenlemeyi yaparak teslim ediyoruz.

Tez formatlama fiyatları

Bazı yerler, sayfa başı ücretlendirmesi yapmaktadır. Biz tezin geneline tek fiyat vermekteyiz. 100-200 TL arasında değişen ücretlerde tez düzenlemesi yapmaktayız.

İşleyiş nasıl

Öncelikle bize tezinizi ve üniversitenizin yazım kılavuzunu yollamanız gerekir. Aynı gün içinde size teslim etmekteyiz.

Related Post

ücretli tez yazımı

Ücretli tez yazımıÜcretli tez yazımı

Ücretli tez yazımı  yaptırmak isteyen üniversite öğrencilerine destek vermekteyiz. Lisans, yüksek lisans, master öğrencilerine garantili, ilk seferde geçecek şekilde akademik danışmanlık desteği vermekteyiz. İçindekiler tablosuÜcretli tez yazımı desteği verilirÖn lisansÜcretli

WhatsApp'tan yazın