+905325266588
bilgi@odevtezproje.com

Ücretli tez yazımı

ücretli tez yazımı

Ücretli tez yazımı  yaptırmak isteyen üniversite öğrencilerine destek vermekteyiz. Lisans, yüksek lisans, master öğrencilerine garantili, ilk seferde geçecek şekilde akademik danışmanlık desteği vermekteyiz.

Ücretli tez yazımı desteği verilir

Ön lisans, lisans ve lisans üstü öğrencilerine tez hazırlama destek verilir. Tez konusu, alan taraması, tez formatlama için bizden hizmet almak isteyen öğrenciler bizi aramaktadır. Kısa sürede destek vermekteyiz.

Ön lisans

İki yıllık öğrencilere akademik destek hizmetleri vermekteyiz. Bitirme ödevi olarak da bilinen akademik çalışmaları zamanında teslim edilmektedir.

Ücretli lisans tezi hazırlama

Lisans düzeyinde dört yıllık eğitim alan öğrencilere tez hazırlamaktayız. Lisans tezini nasıl yazıyoruz? İlk önce konunuzu, sayfa sayısını, teslim tarihini bize iletmeniz gerekir. Ekip olarak çalıştığımız için kısa sürede tezinizi, kurallara uygun şekilde yazmaktayız.

Ücret karşılığında Yüksek lisans tezi yazılır

Lisans üstü ve MBA öğrencilerine proje ve ücretli tez yazımı desteği vermekteyiz. Ortalama olarak 50 ile 70 sayfa arasında değişmekte olan yüksek lisans tezlerini kısa sürede hazırlamaktayız. Konuyu, kaç sayfa yazılacağını ve ne zaman teslim edeceğinizi bize bildirmeniz gerekir.

Tez tamamlama

Kendisi yazıp, ya da başka tez hazırlama merkezine yazdıran ancak tezini bitiremeyen öğrencilere yazım kurallarına göre bitirme için hizmet vermekteyiz.

Spss istatistik analiz desteği

Lisans ya da yüksek lisans tezini kendisi yazan ancak istatistik spss analiz desteği almak istiyorum diyen öğrencilere yardımcı olmaktayız. Bunun için anketleri bize ulaştırmanız gerekir. Anketleri düzenleyip, spss programında istenen analizleri yapmaktayız. Sonuç kısmını yazıp teslim etmekteyiz.

Tez yazdırma ücretleri ne kadar

Kaç sayfa, teslim tarihi ve konuyu bize iletirseniz size fiyatlandırmayı hemen yapabiliriz. Ayrıca tez yazdırma ücretleri makalesini okuyabilirsiniz.

Related Post

Akademisyenin kaleminden: 4 adımda tez nasıl yazılır

4 adımda tez nasıl yazılır makalesini sizler için kaleme aldım. Bu yazıda sizlere, bir lisans ve yüksek lisans tezinde hangi bölümlerin olması gerektiği, bu bölümleri yazarken nelere dikkat etmeniz gerektiği

Bilimsel makale nasıl yazılır Tüyolar

Bilimsel makale nasıl yazılır ile ilgili birçok istek geldi. Akademisyen bir hocamız makale yazarken nelere dikkat edilmesi gerektiğini yazdı. Aşağıda okuyabilirsiniz. Bilimsel makale nasıl yazılır Bilimsel makale yazmanın temel olarak

Tez proje hazırlama

Tez proje hazırlama konusunda ilk olarak önemli olan şeylerden birisi uzunluktur. Normalde, bir yüksek lisans tez 100 sayfa uzunluğunu aşmaz. Genelde de en fazla 150 sayfa dikkate alınır (başlık sayfası,

WhatsApp'tan yazın