Tez Hazırlama Genel 2018 Af ile geri dönen öğrencilere tez proje hazırlama desteği verilir

2018 Af ile geri dönen öğrencilere tez proje hazırlama desteği verilir

Af ile geri dönen öğrencilere tez proje hazırlama desteği vermekteyiz. 18.05.2018 tarih 30425 sayılı Resmi Gazetede yayınlanması ile terör ile iltisakı bulunan öğrenciler dışında ilişiği kesilen öğrencilerin üniversiteye dönüş hakları sağlanmış oldu. Bu açıdan öğrenci affı 2018 ile dönen öğrencilere tez hazırlama ve proje yazım desteği vermekteyiz.

Yüksek lisans affı 2018 tez hazırlama

Derslerini tamamlayarak aftan yararlanan öğrencilerin tez yazımında yardımcı olmaktayız. Tez konusu belirleme, tez yazımı, literatürü tarama ve tez düzenleme çalışmalarında akademik hizmet vermekteyiz.

YÖK 2018 affı ile dönenlere proje hazırlama

Aftan yararlanarak dönen öğrenciler tezsiz yüksek lisansına katılmışsa proje yazarak programı tamamlamaları gerekmektedir. Bu yüzden tezsiz öğrencilere proje konusu belirleme, proje yazımı ve proje intihal oranı kontrolü için destek oluyoruz.

Üniversite affı 2018 son başvuru tarihi

Son tarihi kaçırmadan başvuru yaparak üniversite kaydını yapan öğrenciler bizi arayarak ücret karşılığı proje yazım ve para karşılığı tez yazım desteği vermekteyiz. Bunun için yapmanız gereken bize zamanında ulaşmanızdır. Yök sayfasından başvuru şartlarını takip edebilirsiniz

Tez ve proje hazırlama süreci nasıl işlemekte

2018 Yök affı ile geri dönen öğrencilere verdiğimiz tez ve proje hazırlama desteği için süreç nasıl işlemektedir. Öncelikle bize erken zamanda ulaşmanız gerekir. Konu, sayfa sayısı ve teslim tarihini iletmeniz gerekir. 1 saat içinde ücretlendirme yapıp size dönmekteyiz. Tez ve proje fiyatlarına göz atabilirsiniz.  Kabul etmeniz halinde çalışmaya başlıyoruz. Tez konusu belirleyerek, tez önerisi sunmaktayız. Belirli sürelerde ilerleme atarak süreç tamamlanana kadar devam etmekteyiz. Af ile geri dönen öğrencilere tez proje adlı makaleyi sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

  • üniversite affı 2018 son başvuru tarihi
  • öğrenci affı 2018
  • yüksek lisans affı 2018
  • yök öğrenci affı 2018
  • öğrenci affı yasası
  • öğrenci affı nasıl oluyor
  • tez yazılır ilanları
  • öğrenci affı resmi gazete 2018
Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?