Neden Biz

Mesleğinize bir an evvel başlamak ve mezun olmak için tezinizi teslim başarılı bir şekilde teslim etmeniz mi lazım? Doğru adrestesiniz. Mümkün olan en kısa zamanda yazılan tezler sayesinde gerek iş hayatınızda hızlı bir biçimde atılım yapabilir hem de zamanınızdan kaybetmiş olmazsınız. 

Tez yazdırmak isteyen öğrencilerin tez yazan bireylere veya tez danışmanlık merkezlerine başvurması mümkün oluyor. Tez fiyatları lisans talep edilen tez çeşidine göre değişiklik gösterebilmektedir. Çalışmanın durumu, talep edilen sayfa adedi, çeviri yapılıp yapılmayacağı ile alakalı durum, istenen konunun kaynak bulmaya uygun olup olmaması gibi pek çok etken tez fiyatlarını etkilemektedir. Çalışma ile alakalı yapmış olduğunuz anlaşma ve görüşme ile beraber ortak bir ücret belirleyebilir ve tezi yazacak kişiden birkaç günlük zamanlarla tezle alakalı bilgi alabilirsiniz.

Neden Biz, bizler her türlü akademik yazı, makale, doktora, yüksek lisans ve lisans çalışmalarında danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Vermiş olduğumuz danışmanlık hizmetleri, online biçimde gerçekleştirilebildiği gibi yüz yüze de yapılabilmektedir.

Danışmanlık hizmeti, öğrencilerin eğitim ve öğretimlerini tamamladıkları senelerin sonunda, okuldan mezun olmak için yazmak zorunda oldukları tez çalışmalarında rehberlik etmektedir. Tez yazdırmak isteyen öğrencinin talep etmiş olduğu zamanlarda ve talep ettiği formatlarda danışmanlık hizmetleri sunulmaktadır. Neden Biz? Biz çünkü ihtiyaç duyduğunuz yüksek lisans projesinde, sizlerin özgün bir konu seçmesine yardımcı oluyor ve tezinizi yazım kuralları dahilinde, başarılı biçimde yazıyoruz.

Neden Biz?Eğer siz de güvenilir tez yazdırma konusunda yardıma ihtiyaç duyuyorsanız doktora, lisans, yüksek lisans, makale, spss analizi, intihalden düşürme, tez yazım ve tez danışmanlığı hizmeti için bize başvurabilirsiniz. İstanbul, İzmir, Ankara, Konya, Trabzon, Kayseri gibi şehirler başta olacak şekilde bütün şehirlerdeki üniversiteler için tez hazırlama çalışması yapılmaktadır.  

Tez yazma merkezimize ulaştıktan sonra sizlere sunacağımız tez danışmanlık hizmetimizle ihtiyaç duyduğunuz desteğe deneyimli çalışma arkadaşlarımızla yanınızda olacağız. Bizlere başvurduğunuzda güvenilir ve kalite biçimde tez yazdırabilir, akademik faaliyetler için bilgi edinebilirsiniz. Siz de tez yazma hususunda bir uzmandan destek almak isterseniz yapmanız gereken tek şey iletişim kısmından bize başvurmak olacaktır.

 

 

 

Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?