Tez Hazırlama Genel Proje hazırlayanlar

Proje hazırlayanlar

Proje yapanlar olarak lisans, yüksek lisans öğrencilerine ücretli destek vermekteyiz. Genelde tezsiz programlardan mezun olunması için öğrenciden bitirme projesi talep edilir. Kimi zaman da lisans aşamasında mezun olacak öğrenciler için bitirme projesi yapmaları istenir. Proje hazırlamak için genelde bahsedilen yukarıdaki biçimlerdeki gibi iki anlamda olsa da genelde bu tanımlama lisans sonrası için olmaktadır. Çünkü yükseköğrenim programlarında ikinci aşama olarak değerlendirilen yüksek lisans seviyesi programlarda iki seçenek bulunmaktadır.

Proje hazırlayanlar

Bunlardan ilki tezli programlar, ikincisiyse bitirme projesi yazılan (tezsiz) programlardır. Dersler iki seçenek için de mecbur olduğundan ötürü farklılık sadece hazırlanacak olan bilimsel çalıştayın özelliklerinden kaynaklanmaktadır. Hem yazım hem de başka bilimsel prensipler bakımından değerlendirme yapıldığında esasen tez-proje arasında göze çarpan bir ayrım yoktur. Bilakis bilimsel anlamda bir ödev de aynı sınıfta düşünülebilir. Fakat bugünün koşulları içinde çokça proje daha basit olarak değerlendirilmektedir.

İstanbul’da Proje hazırlayanlar

Proje Hazırlayanlar İstanbul günümüzde pek çok öğrencinin tercih ettiği proje hazırlama, tez yapımı çalışmalarını uzun senelerdir bu dalda tam bir uzmanlık elde etmiş çalışanlardan oluşmaktadır. Bilindiği üzere pek çok farklı dallarda proje hazırlanabilmektedir. Bu projeleri yaratırken Proje Hazırlayanlar sizlere profesyonel danışmanlık hizmetleri sağlar ve daha kısa zamanda daha nitelikli projeler üretmenize yardımcı olur.

Tez ve proje süreçlerinin en büyük problemi olan hem proje üretme hem de kendinizi mesleki açıdan eğitme sorunu böylece bertaraf olacak Türkiye’nin her yerine danışmanlık yapan şirketimiz tarafından sizlere sunulan kolay proje sürecini en iyi biçimde değerlendirebileceksiniz.

Tez yazma aşamalarından farklı şekilde yüksek lisans bitirme projelerinde, konu seçimlerini mezun olduğunuz bölüme uygun bir biçimde pek çok dalda oluşturabilirsiniz. Tezsiz yüksek lisans bitirme projesi konuları saptanırken bugün genelde 20 sayfadan fazla bilgi içeren bir konunun ifade edilmesi epeyce mühimdir.

Proje hazırlayanlar

Projenin planlama evresi ve proje yazımı ile alakalı girişimlerde bulunulurken muhakkak proje yazımının temel kurallarına dikkat edilmeli, bunlara uygun projeler hazırlanmalıdır. Proje hazırlayanlar olarak İstanbul, İzmir, Konya, Muğla, Adana gibi büyük şehirler başta olmak üzere Türkiye’deki bütün akademisyen ve üniversite öğrencilerine tez, tezsiz yüksek lisans, tezli yüksek lisans, ödev, dönem projesi, makale yazımı konusunda danışmanlık sunmaktayız.

 

Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?