Tez Hazırlama Genel Tıpta Uzmanlık Tezi Hazırlama Nasıl Yapılır

Tıpta Uzmanlık Tezi Hazırlama Nasıl Yapılır

Tıpta Uzmanlık tezi hazırlama, diş hekimliği veya tıp bölümlerini bitirdiğinde uzman olmak isteyen doktorların TUS’la beraber derslerini tamamlamaları ve sonrasında tıp uzmanlık tezlerini teslim etmeleri ile uzmanlık belgelerini almaya hak kazanmaları gerekmektedir.

Tıpta uzmanlık tezi nedir

Uzmanlık eğitimi alırken teorik bilgilerin yanında öğrenme metotların uygulamaya dayalı yani hastane ile ilgili çalışmaların olması gerekmektedir. Bunun yanında nöbet, hastayla birlikte doktorların tez yazımı yapacak fazla zamanların kalmadığı bilinen bir gerçektir.

Kamu hastanelerinde uzmanların tez hazırlama mecburiyetin kaldırılması gerektiğine ve bunun hekimler arasında yasal prosedür olarak bakmaları göz önüne alınırsa, hekimlerin uzmanlık için akademik destek almaların kaçınılmaz olduğu anlaşılmaktadır.

Biyoistatistik desteği

Tez hazırlama sitemiz, uzmanlık tezi yazım aşamalarında hekimlere destek vermektedir. Bunun yanında uygulama aşamasında istenen biyoistatistik, spss analizi gibi konularda da destek vermekteyiz. Tıpta Uzmanlık tezi hazırlama için uygulama olduğundan genelde öğrenciler  biyoistatistik desteği için bizi aramaktadır.

Sağlık bilimleri alanına istatistik disiplini entegre edilince ortaya yeni analiz yöntemi çıkmış klinik verileri, anket gibi veriler analize tabi tutulmaktadır. Hem literatür hem de analiz kısmında TUS öğrencilerine yardımcı olmaktayız.

Bunlara ilave olarak ekibimiz ekonomi, işletme, finans, endüstri mühendisliği gibi sosyal bilimler ve mühendislik bilimlerinde de yardımcı olmaktadır. Tezin en önemli kısmı olarak görülen tartışma bölümünü ilgili bölümde uzman ekibimiz tarafından kaleme alınmaktadır.

Tıpta Uzmanlık Tez Fiyatları

Tez ücreti verebilmemiz için öncelikle, konuyu, sayfa sayısını, intihal oranını ve teslim tarihini bize iletmeniz gerekmektedir. Ücretlendirmeyi takriben 1 saat içinde yapmaktayız.

Tez örnekleri

Tıp uzmanlık tez örneği incelemek isteyen öğrenciler bizden word ve pdf olarak temin edebilir. Sitedeki iletişim kısmından ya da whatsapp üzerinden bize erişebilir.

Ekibimiz tamamen profesyonel anlayış sergileyerek titizlik ve gizlilik içinde savunma öncesinde istenen çalışmayı tamamlamaktadır. Konusunda uzman akademisyenlerden oluşan ekibimizden destek almak için bize ulaşabilirsiniz.

 

TIP eğitimi

Türkiye’de birçok aile çocukların hekim olması için çaba harcamaktadır. Evlatlarının tıp fakültesini kazanmaları için özel okul, dershane, özel ders aldırma yoluna gitmektedir. Ülkemizde en saygın mesleklerden biri olarak kabul etmesi bu ilginin nedenlerinden biridir. Üniversite hazırlık sınavında başarı ile tıp fakültesinde öğrenim görmeye hak kazanan öğrenciler 6 yıllık zorlu ve meşakkatli bir sürecin içine girer.

TUS tezi hazırlama

Tıp fakültesine giren öğrencilerin ideali uzman hekim olabilmektir. Bunun için TUS sınavına girmeleri zorunludur. Başarılı olan öğrenciler, aldıkları puanlara göre uzmanlık bölümlerine girmeye hak kazanır. TUS’ta başarılı netice alan öğrenciler 3-5 sene eğitim hastanelerinde ya da üniversitelerde asistan hekim olarak çalışır. Bu süreçte asistan doktor olarak hasta bakar, nöbet tutar.

Uzman olmak için asistanların bu eğitimi başarı ile geçmeleri tek başına yeterli olmaz. Eğitimin tamamlanması için uzmanlık tezi hazırlanması gerekir. Buna tıpta uzmanlık tezi adı verilir.

İngilizce literatür ve istatistik analizi

Format olarak doktora veya yüksek lisans tezine benzese de literatürün büyük kısmı İngilizce olması ve analizlerin yorumlanmasının zor olmasından dolayı süreç son derece zor olarak görülür. Hekimlerin iş yoğunluğu da göz önüne alındığında, tez hazırlama son derece meşakkatli hale gelir. Tus tezi hazırlama için destek vermekteyiz.

Nasıl destek alabilirsiniz

Bu yorucu ortamda tez hazırlama için akademik destek almak isteyen hekimlere hizmet vermekteyiz. Kadromuz, akademik tez yazım kurallarına hâkim, branşa hakim akademisyenlerden oluşmaktadır. Bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?