+905325266588
bilgi@odevtezproje.com

Yüksek lisans tezi danışmanlığı

Yüksek lisans tezi danışmanlığı almak isteyen lisans üstü öğrencilerine ücret karşılığında akademik destek veriyoruz. Derslerini tamamlayan öğrenciler son dönemde tez yazıp mezun olmaları gerekmektedir. Bu yüzden bazı öğrenciler, iş hayatı, sağlık sorunları ya da farklı nedenlerden dolayı yazmak için zaman bulamaz. Bu öğrenciler atılma ya da sene kaybı yaşamamak için yüksek lisans tezi danışmanlığı almak için arayışa girer.

Yüksek lisans tezi danışmanlığı

Destek almak isteyen öğrenciler genelde işletme, yönetim organizasyon, eğitim bilimleri, iş sağlığı , sağlık yönetimi, finans, bankacılık ve diğer bölüm öğrencileridir. Özellikle ilk kez tez yazmak durumunda olan öğrenciler tez konusu seçiminde hata yapar. Literatürü taramadan tercih edilen konu seçimi ciddi anlamda sorun meydana getirir. Bu tür zorluklar yaşamamak için tez danışmanlığı hizmeti almanızda fayda var.

Tez danışmanlık hizmetleri neleri kapsar

Öncelikle tez konusu seçiminde destek verilmektedir. Özellikle literatürde daha önce işlenen konular olursa öğrenciler zorlanmadan tez yazım süreçlerini tamamlamaları mümkün olur. Bunun yanında tez danışmanı taslak hazırlanmasını ister. Danışmanlık şirketleri size bu alanda da yardımcı olmaktadır. Literatürün taranması, bölümlerin düzenlemelerin yapılması, üniversitenizin yazım kılavuzuna göre uyarlama işlemlerinde danışmanlık şirketleri size destek olmaktadır.

Tez danışmanlık ücretleri ne kadar

Verilen hizmet karşılığında ne ödeyeceği konusunda öğrenciler hassas şekilde durmaktadır. Fiyatlar için öncelikle ne tür hizmet almak istediğinizi bildirmeniz lazım. Eğer tez yazdırmak istiyorum diyorsanız bunun ücreti farklı olacaktır. Bunun gibi tez düzenlemesi yaptırmak istiyorum da ücretlendirmesi değişik olacaktır. Yüksek lisans tezi danışmanlığı almak isteyen öğrencilerin bizi aramaları yeterlidir.

Başarılı danışmanlık firmaları ile çalışmayı her öğrenci ister. Çünkü kimse yarı yolda kalmak istemez. Bu sebep ile çalışmaya karar vermeden önce en iyi tez hazırlama merkezlerini araştırmaya başlayın. Lisans üstü öğrencileri bizi arayıp ücretli destek almak istediğini söylemektedir. Siz de arayın.

 

 

Related Post

Yüksek lisans projesi yapanlar

Yüksek lisans tezi programları; tezsin yüksek lisans programları ve tezli yüksek lisans programları olarak ikiye ayrılmaktadır. Aralarında belirli farklar olmak ile beraber temelde akademisyen olmayı hedefleyen öğrencilerin tercihleri tezli yüksek lisans programlarına

Literatür taraması nedir, nasıl yapılır, örnekler nelerdir

Literatür taraması nedir, literatür tarama nasıl yapılır örnekler var mı diye bize birçok öğrenci yazmaktadır. Bilimsel makale yazmanın temeli araştırma olduğu için ödev, proje ve tez hazırlarken en ciddi şekilde

Tez yazanlar

Tez yazanlar size lisans, yüksek lisans tezini ücretli olarak yazar. Hazır biçimde tez satan birçok şirket bulunmaktadır.  Yeni çalışmalar rehberliğinde inşaat, tıp ve mimarlık alanlarında da uygun ücretli tezleri satın

WhatsApp'tan yazın