tez merkezleri

Tez merkezleri

Tez merkezleri, üniversite öğrencilerine akademik tez yazım sürecinde destek veren yerlerdir. Temel işlevleri, lisans, yüksek lisans, master öğrencilerine akademik tez hazırlama danışmanlığı vermektedir. Danışmanlık süreci, tez konusu bulma, tez yazımı, literatür tarama, tez formatlama, intihal düşürme noktalarında kendini göstermektedir.

Tez merkezleri

Tez yazan yerler olarak da adlandırılabilir. Üniversite öğrencileri bitirme tezi hazırlama dönemine gelince, öğrenmek istedikleri konular için destek almak ister. Bunun en basit yolu tez yazan yerlerden danışmanlık almaktır. Tez merkezlerine gelen öğrenciler en çok hangi alanlarda destek almak istemektedir. Kısaca bunları belirtmek isterim.

Tez konusu

Tez merkezlerine başvuran öğrencilerin en çok araştırdığı tez konusu belirlemektir. Bunun için bize başvuran öğrencilerden ücret almadan destek olmaktayız. Tez arama motoru olarak kullandığımız yök tez merkezinde kısa bir araştırma ile konu tespit etmekteyiz. Yök tez merkezinden tez indirmek suretiyle sonuç ve öneriler kısmında konu önerileri yapılmaktadır.

Tez örnekleri

Tez merkezleri ayrıca öğrencilere tez örneği sunar. Yök sitesinden öğrencilere nasıl örnek bulabileceği anlatılmaktadır. Kendi bölümünüz ile ilgili hangi konularda akademik araştırma yapıldığını bilmeniz önemlidir. Bunun için tez tarama sitelerini kullanabilirsiniz. En iyi aramanın yapıldığı yer yök tez merkezidir. Pdf ve word olarak istediğiniz alanda ve konuda tez örneklerini bize iletebilirsiniz. Kısa sürede size yardımcı olabiliriz.

Ücretli tez merkezleri

Belirli bir ücret karşılığında hizmet veren yerler olduğu için tez hazırlama merkezleri farklı fiyatlandırma uygulamaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde tez yazım ücretleri farklı olabilir. Bunun yanında küçük şehirlerde tez yazan merkezlerin fiyatları daha uygun olabilir.

Güvenilir tez yazan yerler arayan öğrenciler dikkatli olmalıdır. Son dönemlerde tez yazdırmak isteyen öğrenciler sorun yaşayabiliyor. Çok fazla şirketin olması, firmaların ofislerinin olmaması bunların nedenleri arasındadır.

  • tez arama motoru
  • tez tarama siteleri
  • yök tez konuları
  • yök tez merkezi tez indirme
  • tez örnekleri
  • yök doktora tezi
  • ilğün tez tarama
  • tez başvurusu