Tez Hazırlama Genel Tez yazdırma süreci

Tez yazdırma süreci

Tez yazdırma süreci nasıl işlemektedir. Tez hazırlatmak isteyen lisans ve yüksek lisans öğrencileri aklındaki soruları gidermek istemektedir. Bunun için aşağıda tez yazdırma işleyişi nasıl olmaktadır, kısaca bilgi vermek isterim.

Tez yazdırma süreci nasıl işlemektedir

Tez hazırlatma süreci bize gerekli bilgileri iletmeniz ile başlar. Bunlar,

  • Tez konusu
  • Sayfa sayısı
  • Teslim tarihi
  • Tezde analiz var mı

Bu bilgileri bize ilettikten sonra 1 saat içinde size fiyat bilgisi veriyoruz. Kabul etmeniz halinde, ödemenin ilk kısmını yapmanız gerekiyor. Bu şekilde programımıza sizi alıyoruz. Belirlenen tarihlerde size ilerleme atıyoruz. Danışman hocanıza gösterip, istenen düzenlemeleri bize mail ile yolluyorsunuz. Tez tamamlanana kadar bu şekilde ilerliyoruz. Teslimde kalan ödemeyi yapınca, çalışmanız size teslim ediliyor.

Tez yazdırma süreci

Tez konusu veriyor musunuz

Tez yazdırmak isteyen öğrencilere ücretsiz konu veriyoruz. Lisans ve yüksek lisans seviyesinde tez konusu önerileri isteyenler ile konu örneklerini paylaşıyoruz.

Ödeme nasıl yapılmaktadır

Tez yazdırmak isteyen öğrencilerden ödemeyi iki taksitte almaktayız. Yarısını başta kalanı teslimde. Teslimde mutlaka intihal raporu ile teslim ediyoruz. Tez yazdırma süreci, teslimde bitmez. Çalışmanız onay alana kadar devam eder.

Bilgilerimiz gizli mi

Hem tez yazdıran hem de tez yazan kişinin bilgilerini gizli tutuyoruz. Tez yazdırma sürecinde en önemli kısım gizliliktir. Bu nedenle tez yazan hocanın bilgilerini öğrencilere vermiyoruz.

Size nasıl güvenebiliriz

Bu soru birçok kez bize sorulmaktadır. Haklı olarak. Kimse kimseyi tanımıyor sonuçta. Yerimiz İstanbul’da imkanı olanlar gelip bizi ziyaret edebilir. Yüz yüze görüşme sağlıyoruz. Bunun yanında bize telefon, whatsapp ya da size üzerindeki canlı yardım uygulamasından ulaşabilirsiniz. Diğer siteler gibi sadece mail üzerinden iletişim kurmuyoruz.

Teslimden sonra destek veriyor musunuz

Evet. Teziniz onay alana kadar destek veriyoruz. Tez danışmanınızın istediği düzeltme istekleriniz yapılır. Ayrıca, tez savunma sonrasında jürinin istediği düzenleme isteklerini de yerine getirmekteyiz.

İntihal ile karşılaşır mıyım

Hayır. Tüm çalışmaları turnitin intihal programından geçirip teslim ediyoruz. Tez yazdırma süreci içinde birçok kez rapor almaktayız. Bunu öğrenciler ile paylaşıyoruz. Veritabanı kapalı olduğu için rapor almamız bir sorun teşkil etmez.

Tez yazdırma desteği almak için bizi arayın.

Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?