Tez Hazırlama Genel Tezden makale üretme yapılır

Tezden makale üretme yapılır

Tezden makale üretme yapılır, Yüksek lisans ve doktora tezi yazan öğrencilerden istenen akademik çalışmalardan biri de tezden makale yazılmasıdır. Destek almak isteyen öğrencilere danışmanlık yapmaktayız.

Tezden makale üretme yapılır

Dergilderde yayınlanması için tez danışmanı öğrencilerden makale isteyebilir. Lisans tezlerinde olmasa da master ve doktora tezlerinden bilimsel makale üretme talepleri gelmektedir. Tezin içinden makale hazırlanması konusunda yardımcı olmaktayız.

Tezden makale çıkarılır

Akademisyen ekibimiz,teknik olarak konuya hakim olduğu için özellikle sosyal bilimlerde tezinizden makale çıkarmaktadır. İşletme, uluslararası ilişkiler, tarih, finans, psikoloji ve diğer bilimlerde yazılan tezden makale çıkarmaktayız.

Tezden makale nasıl çıkarılır

Makale yazımında öncelikle teze bağlı kalınması gerekir. Hangi dergide yayınlanacaksa, derginin makale formatına göre yazılması gerekir. Tezden çıkarılan makale örneklerini incelerseniz daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Makale çıkartmak için bize tezinizi yollamanız yeterlidir.

Yüksek lisans tezinden yayın

Yüksek lisansını tamamlayan öğrencilerden yayın şartı olanların hazırlaması gerekir. Bazı üniversitelerde hakemli ya da hakemsiz dergilderde yüksek lisans tezinden yayın yapılması zorunlu istenir. Yüksek lisans tezinden yayın çıkarmak isteyenler bizi arayabilir. Yüksek lisans tezinden çıkacak yayını, tez danışmanı ile konuşup detayları bize iletmeniz yeterlidir.

Yüksek lisans tezimi bitirdim, bu tezden yayın çıkartmak istiyorum diyorsanız bize ulaşmanız yeterlidir. Lisans üstü tezinizi de bize iletmeniz halinde yayın fiyatlarını size ileteceğiz.

Teziniz makaleye dönüştürülür

Akademisyen ekibimiz ile tezinizi makaleye dönüştürüyoruz. Bölüm, konuyu bizimle paylaşarak, kısa süre içinde çalışmanızı tamamlamaktayız. Doktora tezinden makale çıkarma hizmeti vermekteyiz. Ücretler için bizi arayabilirsiniz. Bazı durumlarda tez danışmanı birden fazla makale çıkarılmasını isteyebilir.

Tezden makale üretme tamamen teknik bir konudur. Yayınlanacak olan kriterleri iyi bilmek gerekir. Ayrıca derginin şekil şartları da önem taşımaktadır. Çok sabırlı olmak gerekir. Bir çok kez makale yeniden değerlendirme için geri gelebilir. Her seferinde düzenleme yapılıp tekrar yollamak gerekir.

Tezden çıkarılan makalede intihal

Dikkkat edilmesi gereken konulardan biri de benzerlik oranıdır. Yayınlanacak olan derginin benzerlik oranları genelde %15 ile %20 arasında değişir. Bu nedenle makale yazımı bitince intihal raporu alınması önemlidir. Destek almak için bizi arayabilirsiniz.

Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?