Tez Hazırlama Genel Lisans Yüksek Lisans Tez Hazırlama

Lisans Yüksek Lisans Tez Hazırlama

Üniversite öğrencileri akademik lisans ve yüksek lisans eğitimlerini tamamlayabilmek için tez hazırlama nasıl olur bilmeleri gerekir. Başlı başına büyük çaba gerektiren tez yazımı birçok öğrenci için ciddi sorun teşkil etmektedir. Yazım aşamasına gelen öğrencilerin en çok merak ettiği sorular aşağıda yer almaktadır.

üniversite tez hazırlama

Tez hazırlama

 • Tez nasıl yazılır
 • Konu nasıl seçilir
 • Lisans tezi kaç sayfa hazırlanır
 • Yüksek lisans örneklerini nereden bulabilirim
 • İntihal oranı kaç olmalıdır

Tez yazmak aslında sanıldığı kadar zor değil. Öğrencilerin zorlanmasının temel nedenleri, öğrencilerin ilk kez böyle bir deneyimi yaşayacak olmaları ve nereden başlayacaklarını bilememeleridir. İlk defa yazacak olmaları bunun zor olduğunu göstermez eğer ne yapmanızı biliyorsanız

Lisans ve Yüksek Lisans tez hazırlamada ortak noktalar

 • Konu seçimi
 • Literatür taraması
 • Öneri hazırlama
 • Yazım aşamaları
 • Üniversitenin formatına göre düzenleme
 • %20 nin altında intihal oranı

Yüksek Lisans ile Lisans Tez arasındaki Farklar

 • Yüksek lisans tezinin konusu biraz daha spesifik olur.
 • Sayfa sayıları değişiktir.
 • Enstitü yazım kuralları farklıdır.

Verdiğimiz tez yazım hizmetleri nelerdir

Tez yazımı

Danışmanlık desteği veren ekibimiz, Üniversite tez hazırlama merkezimiz, tez yazdırmak isteyen öğrencilere yol göstermektedir. Öncelikle konu arayan öğrencilere konu temin etmektedir. Sonrasında öneri haline getirip danışmanına vermek isteyen öğrencilere hizmet vermekteyiz. Hazırlarken sorun yaşayan öğrencilere örnekleri gösterip nasıl yapmaları gerektiğini anlatmaktayız. Yapamıyorum, ne yapacağımı bilmiyorum diyen öğrencilere detaylı bilgi veriyoruz.

Tez hazırlama ücretleri

Tez yazımında fiyatlandırma için sayfa başı hesaplanır. Bu yüzden kaç sayfa yazılacağı büyük önem taşır. Tez yazdırma fiyatlarında bitirme tezi sayfa başı ücretlendirmesi 30 ila 60 TL arasında değişmektedir. Yüksek lisans tezi yazdırmak isteyen öğrenciler için lisans üstü sayfa başı ücretler 40 ile 70 lira arasında değişmektedir. Tez düzenleme ücretleri ise genel olarak 100 ile 200 lira arasında değişir. Tez yazım kılavuzuna göre A dan Z ye tez formatlaması için dizayn yapmaktayız.

Tez düzenlemesi

Formata göre düzenleme yapamayanlara hızlı şekilde destek oluyoruz. Şekil, sayfa, grafik, sayfa, punto ayarlamalarını yapmaktayız. Ademik danışmanlık hizmeti veren kurumumuz güvenilir, profesyonel ve ekonomik bütçe sunar.

Tez hazırlama ile ilgili sorular

Kaç günde yazıyorsunuz

Öğrenciden gelen talep ve teslim edeceği süreyi hesap ederek 3 ay gibi zaman ile 3 güne kadar olan süre içinde yazıp teslim edebiliyoruz.

Benzerlik oranına dikkat ediyor musunuz? Yazarken intihal oranına bakarak %20 nin altında olacak şekilde teslim ediyoruz.

Yeriniz nerede

Görüşmek istesek ne yapıyoruz? Merkezimiz İstanbul’da . Ancak Ankara ve İzmir’de ofislerimiz var. İsteyen öğrenciler gelip ziyaret edebilir.

Lisans ve yüksek lisans tez ücretleri ne kadar?

Tez hazırlama ücretleri sayfa sayısına göre değişmektedir. Bunun için bölüm, konu ve teslim tarihini bilmemiz gerekmektedir. Fiyatlar sabit değildir. Daha erken gelenler için daha uygun koşullarda hizmet vermekteyiz.

Garanti veriyor musunuz

Evet yaptığımız tüm çalışmalarda güvence veriyoruz.

Ödeme nasıl oluyor

Ödemenin ilk kısmını başlarken alıyoruz, kalanı da intihal belgesinin pdf formatını yolluyoruz. Kalan ödemeyi yaptıktan sonra word formatında yolluyoruz.

Sadece düzenleme yaptırabiliyor muyum?

İsteğinize göre yalnızca üniversitenizin şablonuna göre düzenleme taleplerinizi yerine getiriyoruz.

Size nasıl güvenebiliriz

Birçok danışmanlık şirketi var, size nasıl güvenebiliriz? Bize online konuşma penceresinden yazabilir, WhatsApp ve telefon ile günün her saatinde bize ulaşabilir. Bizi aradığınızda bu işte yetkin olduğumuzu hemen siz de fark edeceksiniz. Güven konusunda endişemiz yok. İsteyenler gelip ofisimize bizimle tanışabilir.

Anket spss analiz

Tez yazım dışında başka hizmetleriniz nelerdir? Ödev, proje, makale, essay, SPSS, analiz ve intihalden kurtarma çalışmalarını lisans, yüksek lisans seviyelerinde destek olmaktayız.

Konu belirleme

Konu seçiminde yardımcı olabilir misiniz? Konu bulamayan öğrenciler bize ulaşabilirler.

Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?